اکسیژن ضدعفونی زباله بیمارستانی

ازن فرم ملکولی از اکسیژن است که در آن سه اتم اکسیژن به یکدیگر متصل شده اند. اتم اکسیژن اضافی در ساختار ازن ، آن را به قوی ترین اکسید کننده و ضد عفونی کننده ء کاملآ طبیعی تبدیل کرده است.ازن بسیار ناپایدار بوده و تحت شرایط عادی به سرعت تجزیه می شود بنابراین این ماده باید در محل مصرف توسط ژنراتور ازن تولید گردد. سیستم های تولید ازن به صورت سانترال بوده و نیاز به هیچ گونه ماده اولیه مصرفی ندارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند.
دستگاه های ژنراتور اوزون بهترین راه حل برای استریل و ضدعفونی سطوح و هوای اتاق عمل و بخش های ویژه ، وسایل جراحی، شستشوی وسایل و دستها می باشد.

این دستگاه ها در چندین مدل  با قدرت های مختلف جهت استریل مکانهایی که نباید دارای بار آلودگی به ویژه میکروارگانیسم ها، ویروسها ، قارچ، باکتری و…باشند موجود می باشد. ازن یا اکسیژن فعال تولید شده با قدرت میکروب زدایی بسیار بالا کلیهء سطوح و مکان مورد نیاز شما را ضد عفونی می کند، قابل تنظیم بوده و قدرت تولید اوزون آن می تواند با توجه به مقدار مورد نیاز توسط شخص شما کم و یا زیاد شود.

ویژگی های دستگاه:

قدرت موثر در ضد عفونی محیط و سطوح همزمان
قابلیت پوشش دهی کل سطوح مکان مورد نظر شما
قابل نصب روی سینک  دستشویی بوده و می تواند همراه با آب به منظور استریل وسایل و
دستها جهت پیشگیری از انتقال بیماری های واگیر به کار رود.
حذف کامل و آنی ساختار میکروارگانیسم ها
عدم نیاز به استفاده از مواد شیمیایی
عدم تخریب محیط زیست

مکانهای مورد استفاده:

بخش های مختلف بیمارستان مانند اتاق عمل ، سالنهای ریکاوری، بخش های ویژه، زنان و زایمان،ایزوله، دیالیز، فوریتهای پزشکی و …
کلینیک های چشم پزشکی، زیبایی(کاشت مو و…) ، دندانپزشکی وترمیمی
آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی

دیدگاهتان را بنویسید